تقدیر از فعالیت های علمی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند

۰۸ مهر ۱۴۰۰ | ۲۱:۰۰ کد : ۴۴۵۶ اخبار گروه رسانه و ارتباطات دانشکده
تعداد بازدید:۲۴

در همایش بزرگ بسیجیان کشور انجام شد:

تقدیر از فعالیت های علمی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند

به گزارش خبرگزاری آنا، جهاد علمی و عمل به توصیه‌های مقام معظم رهبری در صدر فعالیت‌های علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند قرار دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند در این گفتگو با تقدیر از هدایت کلان اندیشکده های علمی توسط اندیشگاه بزرگ سیاست پژوهشی و راهبردنگاری بسیج اساتید کشور گفت: عملکرد قابل توجه اساتید بسیجی دانشگاه بویژه در اندیشکدۀ راهبردی رسانه ها و فضای مجازی، تماماً با رویکرد حل مسأله و غلبه بر مشکلات راهبردی، رسانه‌ای و اجتماعی انجام می‌شود.

محمود صفری به ذکر رئوس فعالیت های علمی کانون بسیج اساتید دانشگاه دماوند پرداخت و خاطرنشان کرد: هدایت دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی و ایفای نقش مربی‌گری در اجرای پروژه‌های ترمی، پایان نامه ها و رساله های دانشجویی در 3 محور: شناخت تهدیدها، ترمیم آسیب ها و ارایۀ راهکارهای رشد وبالندگی کشور به طور مستمر در دستورکار اساتید بسیجی قرار دارد.

صفری ضمن تبیین فعالیت های علمی و سازندۀ واحد دماوند افزود: همپایی توفیقات پژوهشی در کنار موفقیت های آموزشی و فرهنگی، دریچۀ جدیدی از دستاوردهای علمی را به جامعه ارایه کرده و این جریان بالنده همچنان ادادمه دارد.

وی با دعوت از اعضای هیات علمی دانشگاه ها برای همکاری موثر در برنامه های کانون بسیج اساتید دانشگاه ها گفت: امروزه همه ما موظفیم در راستای پیاده سازی رهنمودهای بیانیۀ گام دوم انقلاب اسلامی، رفع محرومیت ها و غلبه بر تحریم های ظالمانۀ دشمن، از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم و تا رسیدن به مرزهای رشد و عدالت و توسعۀ مطلوب از پا ننشینیم.

لازم به ذکر است در همایش بزرگ بسیجیان کشور با عنوان «ما مقتدریم» که در اولین روز بزرگداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه تهران برگزار شد، در حضور ریاست سازمان بسیج مستضعفین، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و ریاست سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور از اندیشکدۀ راهبردی رسانه ها و فضای مجازی کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی دماوند تقدیر به عمل آمد.

 
 
 


نظر شما :